متن کامل خبر


 
اختتامیه جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

خلاصه خبر: به گزارش روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور پس از سه روز رقابت میان شرکت کنندگان این دوره، صبح روز جمعه 19 شهریور خاتمه یافت.

در این مراسم جمعی ازمسولان ومدیران دانشگاهی، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قلندری مسوول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سیستان وبلوچستان، دکتر ایرجی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری،  دکتر جعفرپور رییس مرکز توسعه وترویج فرهنگی وزارت  متبوع ، جمعی از علمای اهل تسنن و تشیع، مدیران فرهنگی ادارات ونهادهای دولتی و هیات رئیسه دانشگاه سیستان و بلوچستان حضور داشتند.
در آغاز این مراسم دکتر بندانی ریاست دانشگاه طی سخنانی با گرامیداشت شهادت امام محمد باقر (ع) گفت: امروز گرد هم آمدیم تا مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره جشنواره سراسری قرآن وعترت دانشجویان را برگزار نماییم. جشنواره ای که با نور قرآن ورهنمودهای ارزشمند آن می تواند زندگی حقیقی را برای همه ما به ارمغان آورد و یک زندگی خوب را برای دنیا وآخرت مان تضمین نماید. ایشان افزود: قرآن براساس صفا وصمیمیت بنا شده  وبه همه ما می آموزد تا از جاده انصاف خارج نشویم، شما عزیزان همگی به فضل پروردگار سفیران  قرآنی ما در دانشگاههای کشور هستید،  امیدواریم یکایک شما مایه تحول در دانشگاهها وموسسات آموزش عالی کشور باشید و این همان شجره طیبه است که شما شاخ و برگ آن هستید ان شاء ا...  به سبب حضورکاروان اسلامی  وقرآنی شما، به شهر و دانشگاهمان ، نور الهی بیش از بیش برقلوب ما و دانشجویان ما خواهد تابید.
لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات آقای اسماعیل عظیمی دانشجوی دکتری رشته تکنولوژی آموزشی دانشکده علوم انسانی دانشگاه، موفق به کسب رتبه اول رشته نرم ­افزار در بخش فناوری این مسابقات شد و آقای وحید احمدیان، دیگر دانشجوی شرکت­ کننده از دانشگاه تربیت مدرس نیز که در مقطع کارشناسی­ ارشد رشته حسابداری در حال تحصیل است توانست به­ عنوان رتبه سوم رشته تذهیب در بخش دستاوردهای هنری این جشنواره دست یابد.

20 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 2345