متن کامل خبر


 
آغاز به کار دبیرخانه نخستین همایش علمی دانشجویان علوم اجتماعی کشور

خلاصه خبر: دبیرخانه «نخستین همایش علمی دانشجویان علوم اجتماعی کشور» به صورت رسمی در دانشگاه تربیت مدرس آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی و اجتماعی، در آیین آغاز به کار این دبیرخانه که 11 مهر ماه با حضور جمعی از اعضای هیات علمی، دانشجویان گروه جامعه­ شناسی، اعضای شورای مرکزی اتحادیه کشوری انجمن­‌های علمی ­دانشجویی علوم اجتماعی و مدیر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد، سخنگوی شورای راهبردی دبیرخانه، گزارشی را از روند طی­ شده و برنامه‌های آتی همایش ارائه کرد.

 در ادامه دکتر علی ساعی، مدیر گروه جامعه ­شناسی و دکتر شهروز شریعتی، مدیر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی دانشگاه نیز ضمن قدردانی از تلاش کارگروه اجرایی و ایده برگزاری سمپوزیوم ضمن آرزوی موفقیت و تاکید بر حمایت جدی از برگزاری این رویداد، نظرات و ملاحظات لازم را برای برگزاری شایسته آن مطرح کردند.

این سمپوزیوم به همت انجمن علمی­ دانشجویی جامعه­ شناسی دانشگاه تربیت­ مدرس و اتحادیه انجمن­‌های علمی­ دانشجویی علوم اجتماعی سراسر کشور و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس در اردیبهشت­ ماه سال آتی برگزار و اطلاعات تکمیلی و پوستر همایش نیز به زودی منتشر خواهد شد.

گفتنی است دبیرخانه این سمپوزیوم، در ساختمان شماره دو معاونت فرهنگی و اجتماعی واقع در ضلع جنوبی میدان دانشجو دانشگاه تربیت مدرس در روزهای اداری نیز پاسخگوی مراجعان خواهد بود.

18 مهر 1396 / تعداد نمایش : 1786