متن کامل خبر


 
تاکید بر پرهیز از موازی کاری در نشست ستاد هماهنگی مناسبت‌های فرهنگی دانشگاه

خلاصه خبر: ضرورت هماهنگی برنامه واحدها و تشکل‌های دانشگاهی و پرهیز از موازی‌کاری در نود و ششمین جلسه ستاد برگزاری مناسبت‌های فرهنگی اجتماعی دانشگاه مورد تاکید قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه که سی مهر ماه، در سالن رواق اندیشه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد،  آقای دکتر ناطق، ضمن معرفی آقای ولی رضائی حاجی کندی به عنوان مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه،  انتظارات از ستاد را تشریح کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تصریح کرد: جلسه ستاد محل هماهنگی و هدایت برنامه‌های مناسبتی ملی و مذهبی  است و این جلسات نباید محل انتقاد برنامه‌های یکدیگر باشد، بلکه اعضا باید برای برنامه‌ریزی بهتر با همفکری و متانت تلاش کنند تا از موازی‌کاری و تداخل در اجرای برنامه‌ها اجتناب شود.
وی افزود: براین اساس لازم است همه تشکل‌ها و نهادها، برنامه‌های خود را در ستاد مطرح و هماهنگی لازم را انجام دهند، ضمن اینکه حمایت از تشکل‌ها و واحدهای فرهنگی دانشگاه، چه در تصویب برنامه و چه در هماهنگی و حمایت‌های مالی منوط به هماهنگی در ستاد برگزاری مناسبت‌های فرهنگی و اجتماعی است.
بررسی برنامه‌های دهة آخر ماه صفر، تاکید برای برنامه‌ریزی گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، برنامه‌ریزی برای سالروز بزرگداشت شهدای گمنام و هماهنگی انجام برنامه انجمن اسلامی پیشرو با عنوان «نهضت حسینی و خوانشی نو از تبلور سیاست، عقلانیت و حریت» در  دانشکده علوم انسانی از دیگر محورهایی بود که در این نشست مورد گفت‌و گو قرار گرفت.

12 آبان 1397 / تعداد نمایش : 720