متن کامل خبر


 
سمینار طعم نوآوری برگزار شد

خلاصه خبر: انجمن علمی طراحی شهری و آکادمی کارآفرینی تهران در روز 26 بهمن ماه سال جاری سمیناری با عنوان "طعم نوآوری" در سالن شهید مطهری دانشگاه برگزار کرد.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، انجمن علمی طراحی شهری و آکادمی کارآفرینی تهران در روز 26 بهمن ماه سال جاری سمیناری با عنوان "طعم نوآوری" در سالن شهید مطهری دانشگاه برگزار کرد.
در این سمینار ابتدا دکتر احسان رنجبر، عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس به سخنرانی پرداختند. ایشان به استفاده از جاذبه­های فرهنگی برای توسعه اقتصادی کشور تأکید کردند. همچنین بیان کردند: بعد از توافقات برجام اكثر سايت هاي معتبر دنيا، ايران را به عنوان يكي از مقاصد مناسب براي سفر معرفي كردند و حجم تازه­اي از گردشگران به ايران خواهد آمد. به واقع ايران جاذبه هاي فرهنگي و هنري زيادي دارد كه مي تواند سبب جذب گردشگران بي شماري شود.
در ادامه آقای احمد رضا نخجوانی، مدیر عامل شکرت شاتل؛ در رابطه با تهیه‌ی برنامه توسعه شخصی در کار و زندگی با تصویری واقع‌بینانه از خود، سرلوحه قرار دادن صداقت و شفافیت به عنوان رکن‌های سازمانی و شخصی به سخنرانی پرداختند. همچنین در ادامه این سمینار آرش برهمند، سردبیر ماهنامه پیوست و کارشناس سمینار؛ با آقایان علیرضا و سامان صادقیان بنیان­گذاران نت برگ به مصاحبه پرداخت، که بیشتر به موضوع روند شروع و ادامه کار آنها متمرکز بود. 
بخش نهایی سمینار به پرسش و پاسخ حاضران از مدیران شاتل و نت برگ اختصاص داشت و در انتهای برنامه از مدیران مربوطه با هدایای معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه قدردانی شد.
لازم به اشاره است از این سمینار استقبال فراوانی به عمل آمد و حدود 400 نفر از دانشجویان، اساتید، نهادهای خصوصی و عمومی مربتط با امور شهری، اقتصادی، مدیریتی و کارآفرینی در آن شرکت داشتند.
2 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 3423