متن کامل خبر


 
تشریح عملکرد دانشگاه در دهمین جشنواره ملی حرکت

خلاصه خبر: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن تشریح عملکرد این معاونت در دهمین جشنواره ملی حرکت از کسب عنوان شایسته تقدیر دانشگاه در دومین سال متوالی برای توسعه فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی در بین دانشگاه‌های کشور خبر داد.

دکتر ناطق تصریح کرد: دهمین جشنواره ملی حرکت با هدف ارائه دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی  به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد و پنج نفر از دبیران و اعضای انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه نیز در بخش نمایشگاهی این دوره جشنواره که بزرگ‌ترین رویداد علمی دانشجویی با حضور نمایندگان ۶۰۰۰ انجمن علمی دانشجویی سراسر کشور است اقدام به برپایی غرفه و معرفی دستاوردها و محصولات مجموعه انجمن‌های دانشگاه کردند.
وی افزود: این رویداد سه روزه ۵ تا ۷ دی ماه ۹۶ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر کرمانشاه برگزار شد و بخش نمایشگاهی دانشگاه تربیت مدرس افزون بر طراحی غرفه با استفاده از نمادهای زیست محیطی و مقرون به صرفه ضمن معرفی طرح تحول دانشگاه، نشریات و کتب منتشر شده از سوی انجمن‌ها را به همراه فعالیت‌های برگزیده جشنواره داخلی به نمایش گذاشتند.
دکتر ناطق همچنین تصریح کرد: در بخشی از غرفه، دومین نشست خبری رویداد ملی حرف حساب نیز با دعوت از مسئولان فرهنگی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد و غرفه دانشگاه به منظور پویایی فضای نمایشگاه، مسابقات متعددی را برگزار کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اشاره به پیشنهاد این معاونت به معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم،  برای برگزاری کارگاه نقشه راه انجمن‌های علمی دانشجویی که مورد استقبال و تصویب وزارت قرار گرفت، تصریح کرد: دانشگاه تربیت مدرس در بخش کارگاهی این جشنواره اقدام به برگزاری کارکاه آموزشی-مشارکتی تصویرسازی نقشه راه انجمن‌های علمی دانشجویی کشور کرد که کارگاه مذکور  مورد توجه جدی شرکت کنندگان و نیز قدردانی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف قرار گرفت.
لازم به ذکر است، در دهمین جشنواره ملی حرکت، 6 انجمن علمی دانشجویی دانشگاه موفق به کسب هفت عنوان برگزیده و شایسته تقدیر این جشنواره شدند، ضمن اینکه دبیران و اعضای شورای مرکزی چهار اتحادیه از شش اتحادیه برگزیده و شایسته تقدیر کشور نیز از اعضای انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه بودند.

13 دی 1396 / تعداد نمایش : 2105