متن کامل خبر


 
تاکید رییس دانشگاه بر افزایش اثربخشی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در نخستین همایش استارتاپ‌های اجتماعی و ایده‌های نوآورانه از افزایش اثربخشی انجمنهای علمی دانشجویی دانشگاه خبر داد.

بنابر گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر احمدی در این همایش که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، همچنین اظهار کرد: دانشگاه تربیت مدرس ماموریت طرح راهبردی بخش برگزاری فعالیت‌های اجتماعی استارت آپی را بر عهده گرفته است.

وی افزود: دانشگاه تربیت مدرس به عنوان دانشگاه پاک پاسخگوی اشتغال جوانان است و  در این باره به مجلس شورای اسلامی، تعهد داده است. احمدی با اشاره به رشد جدی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه طی دو سال گذشته، گفت: تاسیس این انجمن‌ها باعث شده  اکثر دانشجویان عضو انجمنها، اثرگذاری تخصص خود را در جامعه ببینند.

رییس دانشگاه با بیان اینکه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه در جشنواره حرکت امسال جوایز بسیاری گرفتند، تاکید کرد: اتکا به تکنولوژی و فناوری جدید فضای مجازی برای رشد فعالیت‌های اجتماعی بسیار استراتژیک و اثرگذار است.

در این همایش معاون مشارکت‌های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور نیز با اشاره به نشست‌های منظم وزارت کشور با  مقام معظم رهبری در موضوع مسائل اجتماعی، خاطرنشان کرد: زمینه‌سازی برای تحقق توسعه اجتماعی پایدار و همه جانبه در کشور با مشارکت افراد متخصص و قشر دانشگاهی صورت خواهد گرفت.

16 دی 1397 / تعداد نمایش : 631