متن کامل خبر


 
قدردانی انجمن علمی دانشجویی مطالعات زنان از نخستین بانوی عضو مجلس خبرگان

خلاصه خبر: به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، اعضای انجمن علمی دانشجویی مطالعات زنان دانشگاه به همراه اساتید این گروه آموزشی در مراسم نکوداشت سرکار خانم گرجی، قرآن پژوه و اولین و تنها نماینده زن مجلس خبرگان، در تالار حکمت سازمان اسناد و کتابخانه ملی شرکت کردند.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، اعضای انجمن علمی دانشجویی مطالعات زنان دانشگاه به همراه اساتید این گروه آموزشی در مراسم نکوداشت سرکار خانم گرجی، قرآن پژوه و اولین و تنها نماینده زن مجلس خبرگان، در تالار حکمت سازمان اسناد و کتابخانه ملی شرکت کردند.
در این مراسم که با حضور خانم دکتر مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان، دکتر صالحی رئیس کتابخانه ملی ایران، دکتر اکرمی وزیر اسبق آموزش وپرورش، خانم دکتر ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست برگزار شد، سخنرانان با محوریت فعالیت­های قرآنی و اجتماعی سرکار خانم گرجی به سخنرانی پرداختند و در ادامه مراسم از سردیس سرکار خانم گرجی رونمایی شد.
در این نشست همچنین از طرف انجمن علمی دانشجویی و گروه مطالعات زنان دانشگاه تربیت مدرس هم به رسم یاد بود لوح تقدیر و هدیه­ به پاس زحمات و خدمات این بانوی قرانی تقدیم شد.

 

11 اردیبهشت 1395 / تعداد نمایش : 2583