متن کامل خبر


 
برگزاری آیین پایانی نخستین جشنواره ادبی حیات در دانشگاه

خلاصه خبر: آیین پایانی نخستین جشنواره ادبی حیات در دانشگاه با معرفی نویسندگان برتر و با حضور چهره‌های سرشناس نمایش‌نامه‌نویسی و ادبیات کودک و نوجوان کشور در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

 آیین پایانی نخستین جشنواره ادبی حیات در دانشگاه با معرفی نویسندگان برتر و با حضور چهره‌های سرشناس نمایش‌نامه‌نویسی و ادبیات کودک و نوجوان کشور در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، دبیرخانه جشنواره ادبی حیات با اعلام این خبر تصریح کرد: این برنامه روز پنجشنبه 30 اردیبهشت از ساعت 16 بعد از ظهر در سالن شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار و در حاشیه این جشنواره ادبی از مقام و جایگاه استاد نجف دریابندری به پاس سال‌ها کوشش در حوزه زبان و ادبیات فارسی با حضوریکی از اعضای خانواده ایشان تجلیل خواهد شد.
پخش نماهنگ اختصاصی از وضعیت این روزهای استاد نجف دریابندری، تجلیل از برگزیدگان جشنواره، پخش پادکست برتر ارسالی به جشنواره، اجرای موسیقی سنتی در کنار اجرای برنامه با حضور مجریان ایرانی، افغانستانی و تاجیکستانی برای تاکید بر ضرورت پاسداشت زبان فارسی از بخش‌های جذاب این جشنواره خواهد بود.
 

29 اردیبهشت 1395 / تعداد نمایش : 2520